Skoči na glavno vsebino

Predstavitev študijskega obiska na Norveškem

Strokovni delavki Irena Marinič in Lara Valentinčič sta s kolektivom delili vtise o študijskem obisku na Norveškem, ki sta se ga udeležili v septembru. Potekal je v sklopu mednarodnega projekta VIS A VIS (Podpora strokovnim delavcem v izobraževanju in zaposlovanju na področju avtizma), v  katerem naša šola sodeluje od junija 2022.

Kolege sta seznanili z delovanjem vzgojno izobraževalnih ustanov in organizacij za osebe z avtizmom, njihove družine in vzgojitelje oziroma učitelje. Povzeli sta primere dobre prakse ter izpostavili elemente, ki bi jih lahko vpeljali tudi v našo šolsko prakso.

Več o dogajanju v sklopu projekta si lahko ogledate na Facebook strani, kmalu pa tudi na spletni strani, ki je v nastajanju.

Related Images:

Dostopnost