Skoči na glavno vsebino

6. Državno debatno srečanje na II. OŠ Žalec

Tudi letos smo se z veseljem odzvali vabilu na dogodek, ki ga je že šesto leto zapored organizirala II. OŠ Žalec. Tokrat se je debatnega srečanja udeležilo 6 učencev naše šole.

Tri učenke so sodelovale pri debati na temo »influencerjev in vpliva spletnih omrežij«, dva učenca in ena učenka pa pri debati na temo »moje zdravje, moja skrb«. Prav vsi predstavniki naše šole so se v pogovore aktivno vključevali, podajali svoja mnenja in izkušnje ter jih utemeljevali. Dve učenki sta (na koncu) pred vsemi udeleženci tudi predstavili ključne ugotovitve.

Počutili smo se prijetno in sproščeno, navezovali smo nove stike in pridobili nove izkušnje. Veselimo se prihodnjega leta, ko bomo debatirali o novi, a zelo aktualni temi »duševne težave mladih«.

Nataša Lapajne in Maja Černe Bralić

Related Images:

Dostopnost